Kalendarz Imprez

Informacje

Jak kupić karnet?

Karnet w czterech krokach:
- załóż profil przez stronę bilety.gksjastrzębie.com lub w Sklepie Kibica.

- wyrób kartę kibica w Sklepie Kibica (D.H. GWAREK).
- wykup karnet w Sklepie Kibica lub poprzez stronę bilety.gksjastrzębie.com.
- karnet zostanie dopisany do Twojej karty kibica.

Karnet z dofinasowaniem JSW:
- udaj się do działu socjalnego w kopalniach JSW, tam opłać karnet. Z voucherem udaj się do Sklepu Kibica (D.H. GWAREK).
- wyrób kartę kibica jeśli jej nie posiadasz z poprzedniego sezonu w Sklepie Kibica.
- przekaż pracownikowi sklepu voucher uprawniający do wydania karnetu.
- karnet zostanie dopisany do Twojej karty kibica.

UWAGA: Karta kibica jest ważna 3 lata od dnia założenia. 

Szczegółowy manual zakupu biletów:
Aby dokonać zakupu Karnetu należy postępować w sposób podany poniżej. Podobnie, jak w przypadku kupna biletów, Kibic ma do wybory dwie możliwości zakupu. Pierwsza – poprzez biletową stronę internetową a druga poprzez udanie się do Strefy Kibica.
UWAGA! Opcja zakupu karnetu drogą elektroniczną nie dotyczy osób kupujących poprzez Działy Socjalne Kopalń, Grupy JSW. Karnety te dostępne są w Sklepie Kibica, tylko po okazaniu vouchera, który jest  potwierdzeniem zapłaty w Dziale Socjalnym Koplań.
 
 1.  W celu zakupu Karnetu w Sklepie Kibica:
a)   
Trzeba posiadać kartę kibica, którą wyrabia się w Sklpie Kibica (D.H. GWAREK).
b)   Kibic posiadający profil w Systemie udaje się do punktu sprzedaży, podaje swoje dane, wybiera miejsce, uiszcza opłatę i odbiera gotowy Karnet.
c)  Kibic, który nie posiada profilu w Systemie udaje się do Sklepu Kibica z dokumentem tożsamości. Następnie zostaje mu założony profil składający się z imienia, nazwiska i PESELu. Następnie Kibic wybiera miejsce, uiszcza opłatę i Karnet zostanie dopisany do Karty Kibica..
 
2.   W celu zakupu Karnetu za pośrednictwem serwisu internetowego należy:
a)    Posiadać kartę kibica, którą wyrabia się w Sklepie Kibica (D.H. GWAREK). 
b)  Zalogować się do systemu na stronie bilety.gksjastrzebie.com wpisując w polu e-mail adres e-mail podany podczas rejestracji lub numer PESEL oraz hasło. Obcokrajowcy, którzy przy rejestracji w Sklepie Kibica lub kasie stadionu nie podadzą adresu e-mail nie będą mieć możliwości zakupu Karnetu przez Internet.
Podczas pierwszego logowania do systemu w polu hasło należy wpisać nazwisko dużymi literami. W dalszym kroku użytkownik zostanie poproszony o zmianę hasła i podanie adresu email jeśli nie został on wcześniej podany w trakcie rejestracji w kasie stadionu. Następnie należy wejść w Ustawienia Profilu i zaakceptować Regulamin oraz Zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych.
c)  Następnie wybrać spośród dostępnych imprez mecz, sektor i miejsce na trybunach, po czym zatwierdzić transakcję poprzez zaznaczenie opcji KUP BILET. Po wybraniu miejsca cena Karnetu będzie automatycznie ceną za Karnet normalny. Jeśli kibicowi przysługuje zniżka, zmiana ceny będzie dostępna po rozwinieciu pola z ceną Karnetu.
d)  Po zaakceptowaniu wszystkich danych dotyczących zakupu (rodzaj Karnetu, miejsce i łączna należność) następuje przekierowanie do serwisu płatności.
e)  Kwota należności wnikająca z danego zamówienia winna zostać zrealizowana natychmiast po dokonaniu zamówienia.
f)    W systemie płatności dokonywany jest wybór swojego banku oraz rodzaju płatności – przelew lub karta.
UWAGA! Opłaty za zakupione przez www miejsce można dokonać wyłącznie za pośrednictwem płatności internetowych. Nie ma możliwości rezerwacji miejsca, opłacenia wykupionego Karnetu w punkcie sprzedaży.
g)    Po dokonaniu płatności należy oczekiwać na zaksięgowanie wpłaty na koncie klubu. Status transakcji można w każdej chwili sprawdzić w zakładce TWOJE ZAKUPY.
h)    Karta Kibica, jest dokumentem uprawniającym do wejścia na mecz wraz z dokumentem tożsamości.

Proszę czekać - trwa ładowanie treści