Kalendarz Imprez

Informacje

Jak kupić bilet na stronie www

 JAK KUPIĆ BILET?

Istnieją dwie opcje kupna biletu. Pierwsza, poprzez udanie się do Sklepu Kibica. Druga poprzez zakupy za pośrednictwem biletowego serwisu internetowego.

1.  W celu zakupu Biletu w Sklepie Kibica: 
 a) Kibic posiadający profil w Systemie udaje się do punktu sprzedaży, podaje swoje    dane, wybiera miejsce, uiszcza opłatę i odbiera gotowy Bilet.
 b) Kibic, który nie posiada profilu w Systemie udaje się do Sklepu Kibica z dokumentem tożsamości. Następnie zostaje mu założony profil składający się z imienia, nazwiska i PESELu. Następnie Kibic wybiera miejsce, uiszcza opłatę i odbiera gotowy Bilet.
 
2.   W celu zakupu Biletu za pośrednictwem serwisu internetowego należy:
a)  Zalogować się do systemu na stronie bilety.gksjastrzebie.com wpisując w polu e-mail adres e-mail podany podczas rejestracji lub numer PESEL oraz hasło. Obcokrajowcy, którzy przy rejestracji w Strefie Kibica nie podadzą adresu e-mail nie będą mieć możliwości zakupu Biletu przez Internet.
Podczas pierwszego logowania do systemu w polu hasło należy wpisać nazwisko dużymi literami. W dalszym kroku użytkownik zostanie poproszony o zmianę hasła i podanie adresu email jeśli nie został on wcześniej podany w trakcie rejestracji w Strefie Kibica. Następnie należy wejść w Ustawienia Profilu i zaakceptować Regulamin oraz Zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych.
b)    Następnie wybrać spośród dostępnych imprez mecz, sektor i miejsce na trybunach, po czym zatwierdzić transakcję poprzez zaznaczenie opcji KUP BILET. Po wybraniu miejsca cena biletu będzie automatycznie ceną za bilet normalny. Jeśli kibicowi przysługuje zniżka, zmiana ceny będzie dostępna po rozwinieciu pola z ceną biletu.
c)    Po zaakceptowaniu wszystkich danych dotyczących zakupu (rodzaj Biletu, miejsce i łączna należność) następuje przekierowanie do serwisu płatności.
d)    Kwota należności wnikająca z danego zamówienia winna zostać zrealizowana natychmiast po dokonaniu zamówienia.
e)    W systemie płatności dokonywany jest wybór swojego banku oraz rodzaju płatności – przelew lub karta.
UWAGA! Opłaty za zakupione przez www miejsce można dokonać wyłącznie za pośrednictwem płatności internetowych. Nie ma możliwości rezerwacji miejsca, opłacenia wykupionego Biletu w punkcie sprzedaży.
f)     Po dokonaniu płatności należy oczekiwać na zaksięgowanie wpłaty na koncie klubu. Status transakcji można w każdej chwili sprawdzić w zakładce TWOJE ZAKUPY.
g)    W przypadku, kiedy Klient posiada Kartę Kibica, dokumentem uprawniającym do wejścia na mecz jest Karta Kibica. Osoba, która dokonała zakupu Biletu jednorazowego musi podczas wchodzenia na stadion posiadać do kontroli potwierdzenie zakupu Biletu wydrukowane z zakładki TWOJE ZAKUPY oraz dokument tożsamości.
h)    Wydrukowanego Biletu nie można kserować lub w inny sposób przerabiać. W przypadku kserowania Biletu na stadion zostanie wpuszczony tylko pierwszy Bilet o danym numerze,
i)      Na tak wydrukowany Bilet na stadion może wejść tylko osoba, która zakupiła Bilet.
 
 

Proszę czekać - trwa ładowanie treści