Kalendarz Imprez

Informacje

Karnety w sprzedaży od 20 stycznia!

 

 

Od poniedziałku, 20 stycznia, rusza sprzedaż karnetów na domowe mecze GKS-u Jastrzębie w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi w sezonie 2019/2020.

 

Runda wiosenna przy Harcerskiej zapowiada się niezwykle emocjonująco, ponieważ naszymi rywalami będą zespoły z czołówki Fortuna 1 Ligi oraz uznane marki z przeszłością w ekstraklasie. Przeciwnikami GKS-u Jastrzębie będą Radomiak Radom, Warta Poznań, Sandecja Nowy Sącz, Zagłębie Sosnowiec, Chojniczanka Chojnice, Stal Mielec, Podbeskidzie Bielsko-Biała i Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 

Informujemy także, że osoby, które zakupiły karnet na rundę jesienną, uwzględniający w swojej cenie mecz z Chojniczanką Chojnice (pierwotnie zaplanowany na 29 września w Jastrzębiu-Zdroju) mają już opłacony wstęp na ten mecz, a osoby, które nie miały karnetu na jesień, a zakupią go na wiosnę, spotkanie z Chojniczanką Chojnice obejrzą gratis!

 

Do zakupu karnetu niezbędne jest:

- Posiadanie karty kibica, której koszt wyrobienia w Sklepie Kibica to 15 złotych (ważna przez 3 lata)

- Zarejestrowane konto na stronie www.bilety.gksjastrzebie.com. Osobie, która chce zakupić karnet, a nie posiada konta, zostanie ono założone na miejscu przez kasjera.

 

Karnet można nabyć poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com (tylko dla osób, które już posiadają Kartę Kibica) oraz w Sklepie Kibica, który znajduje się w „Gwarku”.

 

Jak zwykle górnicy będą mogli nabyć vouchery na karnety na kopalniach w działach socjalnych, które będą dofinansowane przez daną kopalnię. Gdy tylko vouchery pojawią się w sprzedaży na kopalniach, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Godziny otwarcia Sklepu Kibica:

  • Poniedziałek 9:30-16:30
  • Wtorek 9:30-16:30
  • Środa 9:30-16:30
  • Czwartek 9:30-16:30
  • Piątek: 9:30-16:30 (tydzień meczowy 9:30 -18:30)
  • Sobota: 10-14

Proszę czekać - trwa ładowanie treści