Kalendarz Imprez

Informacje

Od poniedziałku przedsprzedaż na Resovię Rzeszów

Od poniedziałku rusza przedsprzedaż biletów na spotkanie 34. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym GKS Jastrzębie zmierzy się przy Harcerskiej z Resovią Reszów. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę, 13 maja i rozpocznie się o godzinie 12:40.


W związku z odgórnymi obostrzeniami dotyczącymi udziału kibiców w wydarzeniach sportowych, spotkanie  z Resovią zostanie zorganizowane jako impreza niemasowa, co oznacza, że na trybunach będzie mogło zasiąść maksymalnie 999 kibiców.

Ze względu na założenia organizacyjne Polskiego Związku Piłki Nożnej, bilety będzie można kupować na co czwarte miejsce w sektorach D, E, F, G oraz H. Uprzejmie prosimy wszystkich kibiców o zajmowanie miejsc zgodnie z dokonanym wyborem podczas zakupu. Sprzedaż biletów na sektor VIP nie będzie prowadzona.


Wejściówki można nabyć poprzez stronę internetową www.bilety.gksjastrzebie.com oraz w Sklepie Kibica, który zlokalizowany jest w Pasażu Podziemnym naprzeciwko Galerii Jastrzębie (tzw. małe podziemia).


Kibicom, którzy posiadają Kartę Kibica, wejściówka automatycznie zostanie „nabita” na kartę, którą należy mieć przy sobie podczas wchodzenia na stadion i odbić w czytniku elektronicznym na bramie wejściowej. Jednocześnie informujemy, że ważność wszystkich Kart Kibica, która upłynęła już, bądź upłynie w 2021 roku, została automatycznie przedłużona do 31 grudnia 2021 roku.

Osoby, które nie posiadają Karty Kibica mogą nabyć wejściówkę w wersji fizycznej w Sklepie Kibica lub nabyć ją poprzez stronę www.bilety.gksjastrzebie.com i wydrukować lub „odbić” na czytniku elektronicznym z ekranu smartfona.

Aby nabyć bilet internetowo, niezbędne jest posiadanie zarejestrowanego konta na stronie www.bilety.gksjastrzebie.com.

UWAGA! NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETU W KASACH BILETOWYCH, KTÓRE W DNIU MECZU BĘDĄ NIECZYNNE (dostępna będzie tylko kasa reklamacyjna).


Godziny otwarcia Sklepu Kibica:

Poniedziałek: 12:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 16:00
Środa: 10:00 - 16:00
Czwartek: 10:00 - 16:00
Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 13:00


 

Proszę czekać - trwa ładowanie treści