Kalendarz Imprez

Informacje

Przyjdź na mecz, podziękuj drużynie!

Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 18 maja, o godzinie 17:30. W związku z tym, że za naszym klubem bardzo udany sezon, chcemy, aby pojawiło się Was jak najwięcej przy Harcerskiej na meczu z Sandecją! Podziękujmy wszyscy naszej drużynie za emocje, walkę i oczywiście wyniki w mijającym sezonie!

Dlatego też przygotowaliśmy dla wszystkich kibiców promocję na to spotkanie. Od piątku do środy, 15 maja, bilety w przedsprzedaży będą o kilka złotych tańsze.

Ceny biletów od 10 do 15 maja (piątek - środa):
Bilet ulgowy - 5 złotych (przysługuje młodzieży uczącej się do lat 19 (rocznik 2000 - liczy się dokładny dzień urodzin) za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej oraz osobom niepełnosprawnym za okazaniem legitymacji inwalidzkiej).
Bilet normalny - 10 złotych

Ceny biletów 16 i 17 maja (czwartek i piątek):
Bilet ulgowy - 8 złotych
Bilet normalny - 15 złotych

Ceny biletów w dniu meczu
Bilet ulgowy - 10 złotych
Bilet normalny - 20 złotych

Bilety można nabywać poprzez stronę
www.bilety.gksjastrzebie.com oraz w Sklepie Kibica w Gwarku.

Godziny otwarcia Sklepu Kibica:
Piątek: 9:00 - 18:30
Sobota: 10:00 - 14:00
Poniedziałek - Czwartek: 10:00 - 16:30
Piątek: 9:00 - 18:30
Sobota: 10:00 - 14:00

Przypominamy także, że aby zakupić bilet, nie jest wymagane posiadanie karty kibica. Zakupiony bilet można wydrukować w domu, jak również pokazać na ekranie telefonu. Zalecamy jednak posiadanie biletu w wersji fizycznej.

Proszę czekać - trwa ładowanie treści