Kalendarz Imprez

Informacje

Razem wygrajmy ten mecz! 12 zawodnik wspiera GKS!

Brak możliwości rozgrywania meczów z powodu panującej pandemii, to trudna sytuacja zarówno dla kibiców, ale także dla klubów piłkarskich. GKS Jastrzębie nie jest wyjątkiem i również musi przetrwać ten trudny czas.


Piłka nożna jest ważną częścią życia całej naszej piłkarskiej społeczności. Kibice niejednokrotnie pokazywali, że w trudnych momentach potrafią się zmobilizować i pomóc potrzebującym. Zwykle jest to pomoc w postaci akcji charytatywnych dla domów dziecka, przedszkoli czy innych potrzebujących osób lub instytucji. Teraz, w związku z zaistniałą sytuacją, możecie  dołożyć swoją cegiełkę i przynajmniej w małym stopniu pomóc w przetrwaniu tego trudnego czasu dla GKS-u Jastrzębie!

W związku z tym postanowiliśmy uruchomić sprzedaż wirtualnych biletów-cegiełek, jako formy wsparcia klubu.

Wirtualny bilet-cegiełkę można kupić poprzez stronę
www.bilety.gksjastrzebie.com. Nie jest wymagana rejestracja w serwisie oraz posiadanie konta. W końcowym etapie sprzedaży system poprosi tylko darczyńcę o podanie imienia, nazwiska i adresu mailowego. 

 


Ceny biletów-cegiełek:
15 złotych - sektory normalne
30 złotych - sektor VIP

Każdy z Was może kupić nieograniczoną ilość biletów-cegiełek.

Wszyscy, którzy zakupią wirtualne bilety wsparcia, gdy sytuacja wróci do normy i ponownie będziemy mogli wszyscy razem spotkać się przy Harcerskiej, będą mogli obejrzeć wybrany przez siebie mecz (ligowy lub Pucharu Polski) za jeden grosz! Warunkiem otrzymania biletu za grosz będzie okazanie potwierdzenia w Sklepie Kibica zakupu biletu-cegiełki, które zostanie wysłane na wskazany podczas zakupu adres mailowy.

 

RAZEM WYGRAJMY TEN MECZ! 12 ZAWODNIK WSPIERA GKS!
Kup bilet-cegiełkę i wesprzyj GKS Jastrzębie www.bilety.gksjastrzebie.com

 

 

Proszę czekać - trwa ładowanie treści