Q & A

Konto kibica

Miałem/am konto w starym systemie i co dalej?
Konta użytkowników, które były zarejestrowane w poprzednim systemie sprzedaży biletów, zostały przeniesione do nowego systemu.
Jak mam zalogować się po raz pierwszy?
 • 1. Jeśli kupowałeś/aś bilet/karnet poprzez poprzedni system sprzedaży biletów i stronę bilety.gksjastrzebie.com, pierwsze logowanie możliwe jest poprzez wybranie opcji „ZALOGUJ”, a następnie opcję „ZAPOMNIAŁEM HASŁA” i wpisanie swojego adresu e-mail przypisanego do konta. Na adres e-mail zostanie wysłany link do wprowadzenia nowego hasła. Hasło, które było zapisane w poprzednim systemie sprzedaży, jest nieaktualne.
 • 2. Jeśli nie kupowałeś/aś biletu/karnetu poprzez poprzedni system sprzedaży biletów i stronę bilety.gksjastrzebie.com lub jeśli nigdy nie byłeś/aś na meczu GKS-u, kliknij opcję „ZAŁÓŻ KONTO”, wpisz wymagane w formularzu dane.
 • 3. Jeśli masz pytania/problemy z zalogowaniem, prosimy o kontakt poprzez wiadomość na maila: bilety@gksjastrzebie.com.

Jak mam odzyskać hasło do swojego konta?
 
 • 1. Kliknąć przycisk "ZALOGUJ SIĘ"
 • 2. Wybrać opcję "Zapomniałem hasło"
 • 3. Wpisz swój adres e-mail podany podczas rejestracji konta,
 • 4. Odbierz wiadomość, która dotarła na Twoje konto pocztowe (sprawdź ewentualnie folder SPAM) i kliknij w link "Zmiana hasła"
 • 5. Zmień hasło i potwierdź zmianę.
Czy muszę posiadać konto w systemie w celu zakupu biletu/karnetu?
Tak,  osoba chcąca kupić bilet lub karnet, musi posiadać  konto kibica w systemie.
I am a foreigner (without pesel number), how can i purchase a ticket?
Persons who do not have Polish citizenship, without a PESEL number, must register an account on the basis of the documents they have, and must complete the date of birth in the profile.

Bilety / karnety / karta kibica

Czy mogę dokonać zakupu osobie trzeciej?
Tak, można zakupić bilet lub karnet osobom trzecim.
Czy muszę rejestrować osoby, które nie mają konta w systemie przed zakupem?​​​​​​​
Nie, podczas procesu zakupu biletu/karnetu należy wpisać numer PESEL, imię i nazwisko osoby, której kupujemy karnet.
Czy muszę posiadać kartę kibica?
Nie, karta kibica nie jest wymagana do zakupu biletu, natomiast jest wymagana do zakupu karnetu.
Nie widzę karnetu na swoim koncie kibica.
Wejdź na swoje konto kibica, a następnie w zakładkę "Twoje karnety", po czym kliknij "przypisz karnet" i wpisz swój numer PESEL oraz numer telefonu. Na końcu kliknij "Przypisz". Twój karnet pojawi się na Twoim profilu.
Ile kosztuje wyrobienie karty kibica?
Zarówno duplikat karty, jak i wyrobienie nowej karty kibica, to koszt 10 złotych. Kartę kibica wyrobisz w Sklepie Kibica "Górnicza Wiara", znajdującym się w przejściu podziemnym naprzeciwko Galerii Jastrzębie lub internetowo z przesyłką na wskazany przez Ciebie adres.

Metoda dostarczenia - wybór formy biletu / karnetu

Wydruk samodzielny
Wybór tej opcji daje możliwość wydrukowania biletu w formie papierowej lub pobrania go na telefon i zeskanowanie kodu kreskowego znajdującego się na bilecie podczas wchodzenia na stadion
Dotychczasowa karta kibica
Każdy posiadacz Karty Kibica przy wyborze tej metody będzie miał wejściówkę na plastikowej Karcie Kibica. Dotyczy to zarówno biletów, jak i karnetów.
Nowa karta kibica
Udaj się do Sklepu Kibica "Górnicza Wiara" i wyrób nową kartę, od teraz wszystkie bilety nabyte przez Ciebie, będą na karcie. Możesz, również zakupić kartę poprzez stronę www z wysyłką na wskazany przez Ciebie adres.

Żniżki karnety / bilety

Jak uzyskać zniżkę na bilet / karnet ulgowy?​​​​​​​
Osoby uczące się od 19 do 26 roku życia oraz osoby niepełnosprawne, mogą ubiegać się o zniżkę na bilet/karnet. Warunkiem jest wysłanie na adres bilety@gksjastrzebie.com skanu/zdjęcia ważnej legitymacji studenckiej/osoby niepełnosprawnej lub udanie się do Sklepu Kibica "Górnicza Wiara" lub kasy biletowej na stadionie w dniu meczu i okazanie legitymacji sprzedawcy. Zniżka przyznana będzie na okres ważności dokumentu.

GDZIE I KIEDY MOGĘ NABYĆ BILET?

Bilety, karty kibica oraz karnety na mecze można nabyć za pośrednictwem następujących kanałów sprzedaży: 
 • 1. portal internetowy https://bilety.gksjastrzebie.com/ 
 • 2. punkty sprzedaży stacjonarny  FAN SHOP GKS JASTRZĘBIE - Sklep Kibica GKS-u Jastrzębie zlokalizowany jest w Pasażu Podziemnym, znajdującym się naprzeciwko Galerii Jastrzębie (tzw. małe podziemie). 
 • Aktualny cennik oraz regulamin sprzedaży znajduje się na stronie: https://bilety.gksjastrzebie.com/
​​​​​​​