Kalendarz Imprez

X

Rejestracja

Aby założyć konto, wypełnij poniższy formularz.

Dane osobowe:

 *
Imię
 *
Nazwisko
 *
Narodowość
 *
Data urodzenia
 *
Płeć
Mężczyzna
Kobieta
 *
PESEL
 *
Seria i numer dokumentu

Pełnomocnik:

 
Imię pełnomocnika
 
Nazwisko pełnomocnika
 
PESEL / nr dokumentu pełnomocnika

Dane do logowania:

 *
Adres e-mail
 *
Hasło
Podpowiedź
 *
Powtórzenie hasła
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go. *
Kliknij, by przejść do regulaminu.
Zgadzam się na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez K.S. GKS 1962 Jastrzębie S.A. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Ochrony danych osobowych. W przypadku imprezy masowej zgadzam się na gromadzenie i przetwarzanie moich danych zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 20.03.2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych przez K.S. GKS 1962 Jastrzębie S.A. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Organizatora na podany przeze mnie adres e-mail informacji o promocjach, wydarzeniach i aktualnej ofercie. Subskrypcję mogę w każdym momencie odwołać.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez K.S. GKS 1962 Jastrzębie S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
 
Proszę czekać - trwa ładowanie treści